Stěhování

Rychle, bezpečně a levně

RV Stěhování

Naše firma sídlí ve středočeském městě Kladně, 8 let zajišťujeme spolu se stěhovacími službami i půjčovnu lešení. Náš tým zajišťuje kompletní servis, jsme připraveni Vám plně vyhovět s Vašimi požadavky.

Chcete-li přestěhovat firmu, byt, dům nebo jen pár krabic, levně, rychle a hlavně bez starostí?
Spolehlivě vyřešíme každý problém s přemístěním nákladu po celé ČR. Vlastníme moderní vozový park, který zvládne na jedno naložení celou firmu i nadměrné náklady. Dbáme nejvyšší opatrnosti při přesunu věcí, zařídíme obalový materiál a před přesunem vše důkladně připravíme. Realizujeme stěhování v co nejkratším možném čase, aby jsme Vám ušetřili čas i peníze. Všichni naši pracovníci jsou důkladně proškolení a naše postupy jsme naší dlouhou praxí vyšperkovali k dokonalosti. Stěhování s námi je opravdu snadné.


Stěhování bytů

Máte nové bydlení a potřebujete přestěhovat nábytek? Nemáte jak převézt novou skříň nebo sedačku z obchodu domů? Náš tým RV Stěhování za Vás problémy s přepravou vyřeší. Vše proběhne bez jakéhokoliv chaosu s maximální odborností a flexibilitou.

Stěhování domů

Stěhujete se z bytu do rodinného domu? Z domu do jiného domu? I s tím máme zkušenosti a jsme připraveni pro vás udělat maximum, aby vše probíhalo hladce, bez starostí a stresu. A je jedno zda se stěhujete z jedné strany města na druhou, nebo na opačnou stranu republiky.

Stěhování firem

Přesouváte firmu na jiné místo? Potřebujete kvalitní služby a rychlé jednání! To vše Vám můžeme nabídnout za výhodnou cenu. Veškeré vybavení firmy rychle přestěhujeme na nové místo a rozestavíme dle vašeho přání. Přestěhujeme veškeré kancelářské vybavení a v případě potřeby rozmontujeme na převoz a smontujeme na novém místě. Náš tým si dokáže poradit i s nadměrným nákladem, jeřád máme připraven.

Stěhování předmětů

Potřebujete vyklidit staré krabice ze sklepa? Nemáte jak převézt starou pohovku na chalupu? Rádi Vám přestěhujeme jak celou domácnost a její kompletní vybavení, tak pouze jen některé kusy nábytku. Vše poctivě balíme. Rozdíly ve velikosti zakázek neděláme, a proto v naší práci nepoznáte rozdíl. Ke stěhování, a to ať jde o celou domácnost nebo „pouze“ o nábytek, či věci, přistupujeme vždy profesionálně. S námi se nemusíte bát, protože všechny vaše věci se dostanou na své místo včas a hlavně nepoškozené.


Bez problémů!

Před samotnou realizací je nejdůležitější příprava, zašlete nám tedy poptávku s čím potřebujete pomoci. Přijedeme, připravíme, naceníme a až potom se můžete rozhodnout, zda budete chtít pomoci se stěhováním.